[ ]  
Osiągnięcia uczniów 01
Dane kontaktowe 02
O naszej szkole 03
Grono pedagogiczne 04
Dla ucznia i rodzica 05
Nasza galeria 06
Menu
 
[ Oddział Przedszkolny ]
 
Teatr Wielki w Cigacicach   Stowarzyszenie Regionu Cigacic
 
[ strona BIP ]   [ Sulechów ]
Aktualność: WITAMY WIOSNĘ!

Wbrew nie najlepszej pogodzie pierwszy dzień kalendarzowej wiosny spędziliśmy radośnie i wesoło.

Przedstawiciele samorządu szkolnego zaprosili uczniów do sportowej zabawy. Reprezentanci wszystkich klas mogli wziąć udział w wyścigach rzędów. Chętnych nie brakowało. Duch sportowej walki nie opuszczał zawodników, którzy wspomagani byli głośnym dopingiem swoich kolegów i koleżanek.

Uczniowie mieli także okazję zaprezentować swoje talenty. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem akrobatycznych zdolności uczennic klasy piątej: Hanny Stelmaszuk i Jessici Chmiel. Tanecznym talentem pochwalił się Mikołaj Wojciechowski (kl. I), Maria Rogala(kl. VI) ujawniła swój talent recytatorski, a reprezentanci klasy III i uczennica klasy czwartej, Zuzanna Kwiatkowska, wykazali się talentem wokalnym. Nagrodą za występy były gromkie brawa i drobne upominki.

Przedstawiciele samorządu nie zapomnieli o symbolu odchodzącej zimy – marzannie. Paląc ją, wszyscy zgromadzeni przy ognisku wyrazili nadzieję, że zima szybko ustąpi miejsca wiośnie, która już wkrótce rozgości się u nas na dobre.

W pierwszy wiosenny dzień uczniowie zostali obdarowani cukierkami zakupionymi przez radę rodziców i balonami otrzymanymi od firmy Rockwool.

M. Klementowska

DATA PUBLIKACJI: 2018-03-22 » Pozostałe aktualności
powered by m-Admin pro projekt i wykonanie BerMar multimedia