[ ]  
Osiągnięcia uczniów 01
Dane kontaktowe 02
O naszej szkole 03
Grono pedagogiczne 04
Dla ucznia i rodzica 05
Nasza galeria 06
Menu
 
[ Oddział Przedszkolny ]
 
Teatr Wielki w Cigacicach   Stowarzyszenie Regionu Cigacic
 
[ strona BIP ]   [ Sulechów ]
Aktualność: SUPER WOLONTARIUSZ ROKU 2018

3 grudnia Burmistrz Sulechowa spotkał się z przedstawicielami organizacji pozarządowych i wolontariuszami, by podziękować za udaną współpracę w roku 2018 i złożyć życzenia z okazji przypadającego na 5 grudnia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Tradycją grudniowych spotkań stało się już nagradzanie najbardziej aktywnych osób i organizacji pozarządowych, które w sposób szczególny działają w sferze pożytku publicznego, propagują i promują ideę wolontariatu oraz podejmują działania na rzecz mieszkańców gminy Sulechów. Burmistrz Sulechowa uhonorował te osoby i podmioty, które swoim poświęceniem, wyjątkowym zaangażowaniem i chęcią działania udowodniły, że są LIDERAMI TRZECIEGO SEKTORA. Tytuł i statuetka lidera przyznawany jest w trzech kategoriach:

SUPER WOLONTARIUSZEM ROKU 2018 została Maria Rogala - uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej w Cigacicach, niezwykle zaangażowana w działaniach na rzecz placówki, swoich rówieśników oraz całego regionu Cigacic. Uczestniczy w licznych akcjach szkolnych i charytatywnych, aktywnie działała lub działa w samorządzie uczniowskim, kole teatralnym i Szkolnym Kole Wolontariatu.DATA PUBLIKACJI: 2018-12-04 » Pozostałe aktualności
powered by m-Admin pro projekt i wykonanie BerMar multimedia