[ ]  
Osiągnięcia uczniów 01
Rok szkolny 2010/2011 01
Rok szkolny 2011/2012 02
Rok szkolny 2012/2013 03
Rok szkolny 2013/2014 04
Rok szkolny 2014/2015 05
Rok szkolny 2015/2016 06
Rok szkolny 2016/2017 07
Rok szkolny 2017/2018 08
Dane kontaktowe 02
O naszej szkole 03
Grono pedagogiczne 04
Dla ucznia i rodzica 05
Dla nauczyciela 06
Nasza galeria 07
Menu
 
[ Oddział Przedszkolny ]
 
Teatr Wielki w Cigacicach   Stowarzyszenie Regionu Cigacic
 
[ strona BIP ]   [ Sulechów ]
Rok szkolny 2013/2014
Twoja lokalizacja: Start  /  Osiągnięcia uczniów /  Rok szkolny 2013/2014

"Zabawka z mojej wyobraźni" - konkurs plastyczny

Organizator: Fundacja LYADA z Zielonej Góry

I miejsce
– Małgosia Tomońska - Malinowska z kl. 0

Wyróżnienia: Amelka Stoicka, Antek Kurkiewicz, Kacper Grązka, Karol Mazurek, Mateusz Okuniewski, Natalka Sarbok z kl. 0


"Stwórz maskotkę Przedszkoludka" - konkurs plastyczny

Organizator: Ogólnopolski portal Przedszkolowo.pl

I miejsce (grupowe)
– Zerówkowicze ze Szkoły Podstawowej w Cigacicach

 

"Mój ulubiony bajkowy bohater" - konkurs plastyczny

Organizator:
Intermarche

I miejsce
- grupa "0" SP Cigacice



Międzyszkolny Konkurs Literacki "Znam twórczość Miry Jaworczakowej" (czerwiec 2014r.)

Organizator: SP w Kalsku

III miejsce - SP w  Cigacicach - Daria Cieśla, Amelia Ciszewska, Wiktoria Szymańczuk (klasa III)



Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych
(30.05.2014r.)

Organizator: SP w Cigacicach

Złote medale w swoich kategoriach zdobyli:

Kacper Grązka (grupa „O”)

Iga Słomecka (kl. III)

Dagmara Kuleczka (kl. VI)

Stanisław Marcinkiewicz (kl. III)

Alan Dziewanowski (kl.V)

Srebrne medale:

Nikodem Chwojnicki (grupa „O”)

Maja Ciszewska (kl. II)

Nikola Grązka (kl. V)

Aleksander Siemaszko (kl. III)

Wojciech Pawłowski (kl. VI)

Brązowe medale:

Natan Bemben (grupa „O”)

Patrycja Korol (kl. II)

Marek Szumski (kl. II)

Weronika Bodzioch (kl. IV)

Stanisław Wojciechowski (kl. IV)



Turniej tenisowy dla klas IV - VI
(maj 2014r)

Organizator: SP w Cigacicach - Mariola Barbasiewicz

I miejsce - Klasa VI - Wojciech. Pawłowski, Kacper. Muszyński, Marcel Dziumaga



"Kalisz najstarsze miasto w Polsce" - konkurs (maj 2014r.)

Organizator:
SP nr 12 im. Księcia Bolesława Pobożnego w Kaliszu, Klub PTTK Edukacji Krajoznawczej i Regionalnej przy PWSZ w Sulechowie


III miejsce - SP Cigacice: Iga Słomecka, Stanisław Marcinkiewicz, Cezary Mickiewicz (klasa III)


Gminny Konkurs Patriotyczny
(maj 2014r.)

Organizator:
SP w Cigacicach

I miejsce - SP w Cigacicach: V. Gajlewicz, W. Słomecka, P. Mazurek



Konkurs plastyczny - kartka wielkanocna (kwiecień 2014r.)

Organizator: Sulechowski Dom Kultury

Miejsce III - Wiktoria Szymańczuk, klasa III (Kategoria: kl. I-III)


1. Wiosenny Integracyjny Turniej BOCCIA (21.03.2014r.)

Organizator: Stowarzyszenie Regionu Cigacic

II miejsce: Iga Biegańska, Kaja Cynk, Karolina Walosik (klasa V)
III miejsce: Oskar Piekarski, Marcel Bemben, Stanisław Wojciechowski (klasa IV)



Konkurs przedmiotowy

Iga Biegańska
- finalistka wojewódzkiego etapu konkursu przedmiotowego - język polski


Konkurs plastyczny - kartka bożonarodzeniowa

Organizator: Sulechowski Dom Kultury

Kategoria "Przedszkola i Oddziały Przedszkolne"
I miejsce: Natan Bemben
II miejsce: Kacper Grązka
III miejsce: Szymon Adamowicz

Kategoria "Klasy IV - VI"
III miejsce: Kaja Cynk (kl. V)



Konkursy przedmiotowe - eliminacje szkolne

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 80% punktów.

Język polski

1. Iga Biegańska (kl. V) - 87%
2. Piotr Mazurek (kl. VI) - 82%
3. Vanessa Gajlewicz (kl. VI) - 82%

Matematyka

1. Vanessa Gajlewicz (kl. VI) - 90%

Historia i społeczeństwo

1. Vanessa Gajlewicz (kl. VI) - 92%
2. Wiktoria Słomecka (kl. VI) - 85%
3. Piotr Mazurek (kl. VI) - 82%

Przyroda

1. Piotr Mazurek (kl. VI) - 88%
2. Vanessa Gajlewicz (kl. VI) - 85%
3. Wojciech Pawłowski (kl. VI) - 81%


"Z ekologią na ty" (04.12.2013r.)

Organizator: Klub PTTK Edukacji Krajoznawczej i Regionalnej przy PWSZ w Sulechowie

1 miejsce: Stanisław Marcinkiewicz, Cezary Mickiewicz, Iga Słomecka (klasa III)


"Jak mały Frycek został sławnym kompozytorem"
 - konkurs czytelniczy (24.11.2013r.)

Organizator: Sulechowski Dom Kultury

1 miejsce - Wiktoria Szymańczuk, Amelia Ciszewska, Filip Wyszyński - klasa III


Unihokej chłopców - Zawody Ośrodkowe (14.11.2013r.)

Organizator: OSiR Sulechów

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce: SP Kramsko
2 miejsce: SP Cigacice
3 miejsce: SP Babimost
4 miejsce: SP nr 1 Sulechów
5 miejsce: SP nr 3 Sulechów

Skład drużyny: K. Muszyński, M. Dziumaga, D. Muszyński, M. Rauba, M. Mastalerz, St. Wojciechowski, W. Pawłowski


VII Gminny Konkurs Poetycki „O mały wachlarz Wilhelminy” (październik 2013r.)

Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów

II miejsce – Sylwia Korol (klasa VI)

III miejsce – Natasza Tomońska – Malinowska (klasa V)
 
 

VII Mały Konkurs Recytatorski „O tytuł Mistrza Interpretacji” (17 października 2013r.)

Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów

„Mistrz Interpretacji klas drugich” – Maria Rogala

Wyróżnienie – Maja Ciszewska (klasa II)


Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym (wrzesień)

Organizator: SP Cigacice (p. M. Barbasiewicz)

I miejsce - V. Gajlewicz (kl. VI)

II miejsce - M. Dziumaga (kl. VI)

III miejsce - M. Rauba (kl. V)

IV miejsce - M. Bemben (kl. IV)


powered by m-Admin pro projekt i wykonanie BerMar multimedia