[ ]  
Osiągnięcia uczniów 01
Rok szkolny 2010/2011 01
Rok szkolny 2011/2012 02
Rok szkolny 2012/2013 03
Rok szkolny 2013/2014 04
Rok szkolny 2014/2015 05
Rok szkolny 2015/2016 06
Rok szkolny 2016/2017 07
Rok szkolny 2017/2018 08
Dane kontaktowe 02
O naszej szkole 03
Grono pedagogiczne 04
Dla ucznia i rodzica 05
Dla nauczyciela 06
Nasza galeria 07
Menu
 
[ Oddział Przedszkolny ]
 
Teatr Wielki w Cigacicach   Stowarzyszenie Regionu Cigacic
 
[ strona BIP ]   [ Sulechów ]
Rok szkolny 2014/2015
Twoja lokalizacja: Start  /  Osiągnięcia uczniów /  Rok szkolny 2014/2015

Za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2014/2015 wyróżnienia i nagrody otrzymali:

KLASA I: Zuzanna Kwiatkowska, Stanisław Kisielewski, Karol Mazurek

KLASA II: Hania Stelmaszuk, Wojciech Mickiewicz, Jessika Chmiel, Marika Sukiennik

KLASA III: Maria Rogala, Nikola Chwojnicka, Krystian Warszawski

KLASA IV: Wiktoria Szymańczuk, Filip Wyszyński

KLASA V: Oskar Piekarski, Adrian Rudnicki

KLASA VI: Iga Biegańska, Karolina Góralska, Natasza Tomońska- Malinowska, Zuzanna Małas

Tytuł Najlepszego Sportowca Szkoły w roku szkolnym 2014/2015 otrzymał Mateusz Rauba

Za 100% frekwencję nagrodę otrzymała Weronika Bodzioch



Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych

Organizator: SP Cigacice - M. Barbasiewicz

Klasa 0

1.      Zofia Marcinkiewicz

2.      Igor Świder

3.      Katarzyna Paziewicz

Klasa I – III (dziewczęta)

1.      Hanna Stelmaszuk (kl. II)

2.      Kornelia Sobczak (kl. II)

3.      Jessica Chmiel (kl. II)

Klasa I – III (chłopcy)

1.      Marek Szumski (kl. III)

2.      Kacper Grązka (kl. I)

3.      Karol Mazurek (kl. I)

Klasa IV – VI (dziewczęta)

1.      Nikola Grązka (kl. VI)

2.      Natasza Tomońska – Malinowska (kl. VI)

3.      Weronika Bodzioch (kl;. IV)

Klasa IV – VI (chłopcy)

1.      Alan Dziewanowski (kl. V)

2.      Stanisław Wojciechowski (kl. V)

3.      Bartosz Gierat (kl. V)


Gminny Konkurs Mitologiczny


Organizator
: SP nr 1 w Sulechowie

II miejsce
- SP Cigacice: Milena Pietkiewicz, Oskar Piekarski, Adrian Rudnicki (klasa V)


Gminny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej


Organizator:
SP w Brodach

V miejsce -SP Cigacice: Karolina Góralska(kl. VI), Oskar Piekarski (kl. V), Marcel Bemben (kl. V)
I miejsce - za plakat "Polska w Kosmosie", nagroda specjalna za profesjonalną prezentację plakatu


Gminny Konkurs Ortograficzny - "Mistrz ortografii 2015"

Organizator: SP nr 1 w Sulechowie

Kategoria indywidualna, III miejsce - Adrian Rudnicki (kl. V)
Kategoria drużynowa, I miejsce - SP Cigacice: Adrian Rudnicki (kl. V), Iga Biegańska (kl. VI), Karolina Góralska (kl. VI)




"Wielkanocny zajączek"

Organizator: Akademia Play - Doh

III miejsce:
Zerówka


"Biblioteka moich marzeń" - konkurs literacki

Organizator: Biblioteka Publiczna w Sulechowie

I miejsce - Natasza Tomońska - Malinowska (kl. VI)
III miejsce - Iga Biegańska (kl. VI)



"Moja rodzina" - konkurs plastyczny

Organizator: Biblioteka Publiczna w Sulechowie

Kategoria ""przedszkola":
I miejsce - Roksana Wiśniowska
wyróżnienie - Kasia Paziewicz

Kategoria"klasy I - III"
III miejsce - Maria Rogala (kl. III)




  Gminny Konkurs - "Znam swój język ojczysty"

Organizator: SP nr 3 w Sulechowie

I miejsce -SP Cigacice - Iga Biegańska, Karolina Góralska, Natasza Tomońska-Malinowska (klasa VI)




Projekt kartki wielkanocnej - konkurs plastyczny

Organizator: Sulechowski Dom Kultury

II miejsce - Nikola Grązka, klasa VI



Szachowe Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego

Organizator: Starostwo Powiatu Zielonogórskiego

I miejsce - SP Cigacice - Kinga Talaga, Milena Pietkiewicz, Marcel Bemben - klasa V, Cezary Mickiewicz - klasa IV
Marcel Bemben - najlepszy zawodnik mistrzostw



 KONKURS NA BANER WOŚP


Organizator: Sulechowski Dom Kultury

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Cigacicach
Marcel Bemben, Krzysztof Jarkowski, Kinga Talaga, Adrian Rudnicki, Oskar Piekarski - klasa V


Konkurs Języka Polskiego


Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się:
Iga Biegańska - klasa VI
Karolina Góralska - klasa VI


Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

Organizator: SP Cigacice (p. M. Barbasiewicz)
 
I miejsce - Mateusz Rauba (kl. VI)
II miejsce - Marcel Bemben (kl. V)
III miejsce - Mateusz Mastalerz (kl. VI)



Konkurs literacki - Gmina Sulechów Rymuje
 pod hasłem "
Lubię moją miejscowość
"



Organizator: Burmistrz Sulechowa, Pełnomocnik ds. Uzależnień

 II miejsce Maja Ciszewska - Kategoria wiekowa uczniów kl. III 




Szkolny konkurs przedmiotowy - matematyka


Uczestnicy konkursu: Iga Biegańska, Zuzanna Małas, Kaja Cynk - klasa VI, Marcel Bemben, Stanisław Wojciechowski, Kinga Talaga, Oskar Piekarski, Milena Pietkiewicz, Wojciech Płóciennik - klasa V

Do konkursu rejonowego zakwalifikowali się: Iga Biegańska, Zuzanna Małas


Szkolny konkurs przedmiotowy - historia i społeczeństwo


Uczestnicy konkursu: Zuzanna Małas, Karolina Góralska, Patryk Kukiel - klasa VI, Adrian Rudnicki, Oskar Piekarski, Marcel Bemben - klasa V

Do konkursu rejonowego zakwalifikowali się: Karolina Góralska, Zuzanna Małas, Oskar Piekarski, Adrian Rudnicki


Szkolny konkurs przedmiotowy - język angielski


Uczestnicy konkursu: NataszaTomońska - Malinowska, Iga Biegańska, Karolina Góralska, Kaja Cynk - klasa VI, Oskar Piekarski, Adrian Rudnicki - klasa V


Do konkursu rejonowego zakwalifikowały się: Natasza Tomońska - Malinowska, Iga Biegańska, Karolina Góralska



Szkolny konkurs przedmiotowy - język polski

Uczestnicy konkursu: Iga Biegańska, Karolina Góralska, Natasza Tomońska - Malinowska, Zuzanna Małas - klasa VI,  Adrian Rudnicki, Oskar Piekarski - klasa V

Do konkursu rejonowego zakwalifikowali się:

Iga Biegańska, Karolina Góralska, Natasza Tomońska - Malinowska, Adrian Rudnicki


Szkolny konkurs przedmiotowy - przyroda

Uczestnicy konkursu: Zuzanna Małas, Karolina Góralska - klasa VI, Oskar Piekarski, Marcel Bemben - klasa V

Do konkursu rejonowego zakwalifikowali się:  Zuzanna Małas, Oskar Piekarski


Rejonowe rozgrywki w piłce nożnej

IV miejsce - SP Cigacice

Organizator
: OSiR w Sulechowie

Skład drużyny:
M. Rauba, M. Mastalerz, St. Wojciechowski , A.  Siemaszko, M. Bemben, Sz. Ławniczak, P. Kukiel, D. Wołoszyn


"Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Organizator: portal Przedszkolowo.pl

I cykl konkursu

Nagrodzeni zerówkowicze: Kasia Paziewicz, Igor Świder, Natalia Sarbok, Staś Marczyński, Szymon Adamowicz, Roksana Wiśniowska, Zuzia Sokołowska, Zosia Marcinkiewicz, Zosia Koczuro

II cykl konkursu
Nagrodzeni zerówkowicze:
Małgosia Bartoszek, Zosia Marcinkiewicz, Staś Marczyński, Mateusz Okuniewski, Michał Sztandera, Roksana Wiśniowska, Zosia Koczuro, Bartek Krzesiński, Alicja Siemaszko, Natalia Sorbok, Zuzanna Sokołowska, Igor Świder

IV cykl konkursu
Nagrodzeni zerówkowicze: Małgosia Bartoszek, Szymon Adamowicz

V cykl konkursu
Nagrodzeni zerówkowicze:
Adamowicz Szymon, Bartoszek Małgosia, Marcinkiewicz Zosia, Okuniewski Mateusz, Paziewicz Kasia, Siemaszko Alicja, Sokołowska Zuzia, Spaleniak Jagoda, Sztandera Michał, Wiśniowska Roksana


VIII konkurs poetycki - "O Mały Wachlarz Wilhelminy" 2014


Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów, Stowarzyszenie na Rzecz Kultury, Sztuki i Edukacji "Stella Polaris"

III miejsce - Marcel Bemben, klasa V
wyróżnienie - Natasza Tomońska - Malinowska, klasa VI, Zuzanna Małas, klasa VI

VIII Mały Konkurs Recytatorski o tytuł Mistrza Interpretacji 2014

Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów, Stowarzyszenie na Rzecz Kultury, Sztuki i Edukacji "Stella Polaris"

I miejsce - Mistrz Interpretacji klas III - Maria Rogala
wyróżnienie - Maja Ciszewska, klasa III

powered by m-Admin pro projekt i wykonanie BerMar multimedia