[ ]  
Osiągnięcia uczniów 01
Rok szkolny 2018/2019 01
Rok szkolny 2017/2018 02
Rok szkolny 2016/2017 03
Rok szkolny 2015/2016 04
Rok szkolny 2014/2015 05
Rok szkolny 2013/2014 06
Rok szkolny 2012/2013 07
Rok szkolny 2011/2012 08
Rok szkolny 2010/2011 09
Dane kontaktowe 02
O naszej szkole 03
Grono pedagogiczne 04
Dla ucznia i rodzica 05
Nasza galeria 06
Menu
 
[ Oddział Przedszkolny ]
 
Teatr Wielki w Cigacicach   Stowarzyszenie Regionu Cigacic
 
[ strona BIP ]   [ Sulechów ]
Rok szkolny 2015/2016
Twoja lokalizacja: Start  /  Osiągnięcia uczniów /  Rok szkolny 2015/2016

Bieg Uliczny im. J. Kusocińskiego (01.06.2016r.)

Organizator: Zespół Szkół w Sulechowie

II miejsce - Stanisław Wojciechowski (kl. VI)



IV Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Unii Europejskiej - "Odkryjmy razem Europę"

Organizator: Szkoła Podstawowa w Brodach

I miejsce - SP Cigacice; M. Bemben, O. Piekarski, A. Rudnicki - klasa VI



Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych

Organizator: SP Cigacice

Zerówka:
I miejsce - Bartek Krzesiński
II miejsce - Piotr Okińczyc
III miejsce - Mikołaj Wojciechowski

Dziewczęta, kl. I - III

I miejsce - Jessica Chmiel (kl. III)
II miejsce - Zofia Marcinkiewicz (kl. I)
III miejsce - Klaudia Sternalska (kl. II)

Chłopcy, kl. I - III
I miejsce - Nikodem Chwojnicki (kl. II)
II miejsce - Kacper Grązka (kl. II)
III miejsce - Krystian Pilarz (kl. II)

Dziewczęta, kl. IV - VI
I miejsce - Anna Śmietańska - kl. IV
II miejsce - Wiktoria Bodzioch - kl. V
III miejsce - Wiktoria Szymańczuk - kl. V

Chłopcy, kl. IV - VI
I miejsce -  Stanisław Marcinkiewicz - kl. V
II miejsce - Stanisław Wojciechowski - kl. VI
III miejsce - Oliwier Chmiel - kl. V


"Znam swój język ojczysty"

Organizator: SP 3 w Sulechowie

I miejsce (ex aequo z SP 1 w Sulechowie)
Kinga Talaga, Adrian Rudnicki, Oskar Piekarski - klasa VI



"Znam polskie legendy" - konkurs plastyczny


Organizator: SP w Kalsku

III miejsce - Kornelia Muszyńska, klasa III



Pitagoriada - Gminne Rozgrywki Matematyczne Szkół Podstawowych


Organizator: SP 3 Sulechów

III miejsce - SP Cigacice, Milena Pietkiewicz, Oskar Piekarski, Wojciech Płóciennik - klasa VI


"Coś z niczego" - konkurs plastyczny


Organizator: Rockwool Polska, SP Cigacice

Nagrody:

- Bartłomiej Krzesiński z kl. "0"
- Rafał Wykręt z kl. "0"
- Natalia Sarbok z kl. I
- Marek Szumski z kl. IV
- Wiktoria Szymańczuk z kl. V
- Patryk Kwiatkowski z kl. VI



"Kto Polskę miłuje..." - konkurs patriotyczny


Organizator: SP Cigacice

I miejsce - SP Cigacice, Wiktoria Szymańczuk - klasa V, Oskar Piekarski, Adrian Rudnicki - klasa VI



Gminny Konkurs Ortograficzny - Mistrz Ortografii 2016


Organizator: SP 1 Sulechów

I miejsce - Adrian Rudnicki, klasa VI



 1050 Rocznica Chrztu Polski - konkurs plastyczny


Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów

III miejsce
- Oskar Piekarski, klasa VI



Gminny Konkurs Mitologiczny


Organizator: SP 1 Sulechów

II miejsce
- SP Cigacice; Daria Cieśla,Wiktoria Szymańczuk, Filip Wyszyński (klasa V)


Konkurs fotograficzny - "Ciepło - zimno"

Organizator: Rockwool Polska, SP Cigacice

Nagrody:

- Oliwia Kurylczyk kl.. IV
- Marcel Bemben kl. VI
- Marek Szumski kl.IV


Wyróżnienia: 

- Marysia Rogala kl. IV
- Bartek Krzesiński kl. "0"



Konkurs plastyczny - projekt kartki wielkanocnej

Organizator: Sulechowski Dom Kultury

III miejsce
- Marcel Bemben (kl.VI), kategoria: klasy IV - VI,



Konkursy przedmiotowe

  1. Konkurs z matematyki:

- Oskar Piekarski - kl.VI

- Wojciech Płóciennik - kl.VI

  1. Konkurs z przyrody:

- Marcel Bemben - kl.VI

- Oskar Piekarski - kl.VI

- Adrian Rudnicki - kl.VI

- Kinga Talaga - kl.VI

  1. Konkurs z języka angielskiego:

- Oskar Piekarski - kL.VI

- Adrian Rudnicki - kl.VI

- Filip Wyszyński - kl.V 

  1. Konkurs z historii:

- Oskar Piekarski - kl.VI

- Adrian Rudnicki - kl.VI

- Wiktoria Szymańczuk - kl.V 

  1. Konkurs z języka polskiego:

- Oskar Piekarski - kl. VI

      - Adrian Rudnicki - kl.VI

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

Oskar Piekarski – konkurs z przyrody
Adrian Rudnicki – konkurs z języka angielskiego i konkurs z języka polskiego


Konkurs plastyczny -" Budżet domowy" (16.02.2016r.)


Organizator
: Rockwool Polska, SP Cigacice

Wyróżnienia:

- Barek Krzesiński z kl. 0,
- Hania Stelmaszuk z kl. III,
- Marek Szumski z kl. IV,
- Wiktoria Szymańczuk z kl. V,
- Marcel Bemben z kl. VI,
- Adrian Rudnicki z kl. VI.



Konkurs plastyczny na projekt kartki bożonarodzeniowej

Organizator: Sulechowski Dom Kultury

III miejsce - Oliwia Kurylczyk, kl. IV (kategoria kl. IV -VI)
Wyróżnienie - Karol Wykręt, kl. III (kategoria kl. I - III)


Konkurs plastyczny - "Dom komfortowy"  (07.12.2015r)

Organizator: Rockwool Polska, SP Cigacice

Nagroda główna:

Anielka Trzcińska (grupa "0")

Maria Rogala (klasa IV)

Wyróżnienie:

Szymon Bartoszek (grupa "0")

Piotr Okińczyc (grupa "0")

Filip Wyszyński (klasa V)

Anna Śmietańska (klasa IV)


IX konkurs poetycki – „O Mały Wachlarz Wilhelminy” 2015

Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów, Stowarzyszenie na Rzecz Kultury, Sztuki i Edukacji "Stella Polaris"

I miejsce – Nikola Chwojnicka – klasa IV

II miejsce Oskar Piekarski – klasa VI

wyróżnienie -  Marcel Bemben, klasa VI



Ośrodkowe zawody unihokeja chłopców - Babimost 26.11.2015r.

III miejsce - SP Cigacice
Skład drużyny: St. Marcinkiewicz, C. Mickiewicz, Sz.Ławniczak, O. Chmiel, M. Bemben, St. Wojciechowski, M. Szumski, M. Łozowski 



Ośrodkowe zawody unihokeja dziewcząt - Babimost (19.11.2015r.)

V miejsce - SP Cigacice
Skład drużyny: D. Cieśla, W. Szymańczuk, W. Bodzioch, W. Grązka, K.Talaga, M. Pietkiewicz, A.Śmietańska



Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym


Organizator: SP Cigacice - p. M. Barbasiewicz

Klasyfikacja dziewcząt
1. miejsce - Kinga Talaga (kl. VI)
2. miejsce - Weronika Bodzioch (kl. V)
2. miejsce - Milena Pietkiewicz (kl. VI)

Klasyfikacja chłopców

1. miejsce - Krzysztof Jarkowski (kl. VI)
2. miejsce - Marcel Bemben (kl. VI)
3. miejsce - Wojciech Płóciennik (kl. VI)



Turniej "Spróbujmy inaczej"

Organizator: Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP

III miejsce - plakat
III miejsce - współzawodnictwo drużynowe (wyścigi rzędów, zadania teoretyczne)

Skład drużyny: Marek Szumski (kl. IV), Wiktoria Szymańczuk (kl. V), Kinga Talaga, Milena Pietkiewicz, Oskar Piekarski, Adrian Rudnicki - kl. VI




Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w indywidualnych biegach przełajowych chłopców w kategorii szkół podstawowych - Lubuska Olimpiada Młodzieży


Organizator: Szkolny Związek Sportowy Ziemia Lubuska

VI miejsce - Stanisław Wojciechowski (kl. VI) i kwalifikacja do udziału w  finale wojewódzkim w Lipkach Wielkich (23.10.2015r.)

 

"5" piłkarskie chłopców (02.10.2015r.)

Organizator: OSiR w Sulechowie

II miejsce - SP Cigacice

Skład drużyny:
A. Siemaszko, O. Chmiel, St. Wojciechowski, St. Marcinkiewicz, Sz. Ławniczak, W. Płóciennik, M. Bembe
powered by m-Admin pro projekt i wykonanie BerMar multimedia