[ ]  
Osiągnięcia uczniów 01
Rok szkolny 2010/2011 01
Rok szkolny 2011/2012 02
Rok szkolny 2012/2013 03
Rok szkolny 2013/2014 04
Rok szkolny 2014/2015 05
Rok szkolny 2015/2016 06
Rok szkolny 2016/2017 07
Rok szkolny 2017/2018 08
Dane kontaktowe 02
O naszej szkole 03
Grono pedagogiczne 04
Dla ucznia i rodzica 05
Dla nauczyciela 06
Nasza galeria 07
Menu
 
[ Oddział Przedszkolny ]
 
Teatr Wielki w Cigacicach   Stowarzyszenie Regionu Cigacic
 
[ strona BIP ]   [ Sulechów ]
Rok szkolny 2016/2017
Twoja lokalizacja: Start  /  Osiągnięcia uczniów /  Rok szkolny 2016/2017

V Gminny Turniej Wiedzy o Unii Europejskiej


Organizator: SP Brody

V miejsce - SP Cigacice, Wiktoria Krupko, Daria Cieśla, Wiktoria Szymańczyk



Zielonogórska liga unihokeja

IV miejsce
- SP Cigacice: S. Marcinkiewicz, O. Siemaszko, O. Chmiel, Sz. Ławniczak, Cz. Mickiewicz,  M. Muszyński, K. Warszawski, M. Szumski



"Znam swój język ojczysty"


Organizator: Zespół Szkół w Sulechowie

II miejsce - SP Cigacice, Maria Rogala (kl. V), Wiktoria Krupko (kl. VI), Wiktoria Szymańczuk (kl. VI)



Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych


Organizator: SP Cigacice

Zerówka:

I miejsce -  Jakub Sawicki

II miejsce - Mikołaj Wojciechowski

III miejsce – Filip Pietkiewicz

Dziewczęta, kl. I – III

I miejsce -  Zofia Marcinkiewicz (kl. II)

II miejsce – Klaudia Sternalska (kl. III)

III miejsce -  Natalia Nowaczyk (kl. III)

Chłopcy, kl. I - III

I miejsce -  Bartosz Sawicki (kl. II)

II miejsce - Kacper Grązka (kl. III)

III miejsce – Karol Mazurek (kl. III)

Dziewczęta, kl. IV - VI

I miejsce – Wiktoria Krupko (kl. VI)

II miejsce -  Anna Śmietańska – (kl. V)

III miejsce – Hanna Stelmaszuk (kl.IV)

Chłopcy, kl. IV - VI

I miejsce -  Aleksander Siemaszko (kl. VI)

II miejsce – Cezary Mickiewicz (kl. VI)

III miejsce - Oliwier Chmiel – (kl. VI)


"Mistrz Ortografii 2017" - konkurs ortograficzny


Organizator
: SP nr1 w Sulechowie

I miejsce - Aleksander Siemaszko 9kl. VI)
II miejsce - Nikola Chwojnicka (kl. V)
III miejsce - Maria Rogala (kl. V)




Pitagoriada 2017 - gminny konkurs matematyczny

Organizator: Zespół Szkół w Sulechowie

IV miejsce - SP Cigacice - Nikola Chwojnicka, Maria Rogala, Krystian Warszawski - klasa V



"W świecie mitów"
- konkurs gminny

Organizator: SP 1 Sulechów

II miejsce - SP Cigacice - Nikola Chwojnicka (kl. V), Oliwia Kurylczyk (kl. V), Maria Rogala (kl. V)



"Kto Polskę miłuje gorąco i szczerze, ten czasu nie traci, do pracy się bierze" - gminny konkurs patriotyczny

Organizator: SP Cigacice

III miejsce - SP Cigacice - Daria Cieśla (kl. VI), Wiktoria Szymańczuk (kl. VI), Nikola Chwojnicka (kl. V)
 



Lubuska Olimpiada Młodzieży
FINAŁ WOJEWÓDZKI - UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


I miejsce - SP Cigacice
S. Marcinkiewicz, O. Siemaszko, O. Chmiel, Sz. Ławniczak, Cz. Mickiewicz,  M. Muszyński, K. Warszawski, M. Szumski



"Jeden z wielu" - konkurs matematyczny

Organizator: SP Cigacice, p. Justyna Kruk

I miejsce - Wiktoria Krupko (kl. VI)
II miejsce - Nikola Chwojnicka (kl. V)
III miejsce - Maria Rogala (kl. V)



Lubuska Olimpiada Młodzieży
 PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI - UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


II miejsce - awans do finałów - SP Cigacice -
S. Marcinkiewicz, O. Siemaszko, O. Chmiel, Sz. Ławniczak, Cz. Mickiewicz,  M. Muszyński, K. Warszawski, M. Szumski

 

Lubuska Olimpiada Młodzieży – półfinały zawodów w unihokeju

III miejsce – SP Cigacice  - S. Marcinkiewicz, O. Siemaszko, O. Chmiel, Sz. Ławniczak, Cz. Mickiewicz,  M. Muszyński, K. Warszawski, M. Szumski



BEZPIECZNA SZKOŁA - konkurs plastyczny

Organizator: OSiR w Sulechowie

IV miejsce - Karolina Sobczak (kl. IV)
V miejsce - Nikola Chwojnicka (kl. V)
Wyróżnienie - Kornelia Muszyńska (kl. IV), Hanna Stelmaszuk (kl. IV)



"Znam legendy polskie" - szkolny konkurs czytelniczy

Organizator: SP Cigacice, p. H. Nałęcz

I miejsce - Nikola Chwojnicka (kl. V)
II miejsce - Wiktoria Szymańczuk - (kl. VI)
III miejsce - Maria Rogala (kl. V)



"Ozdoba na choinkę" - konkurs plastyczny

Organizator: Rockwool Polska, SP Cigacice

Laureaci konkursu:

Filip Pietkiewicz z kl. 0

Bartek Krzesiński z kl. I

Hania Wyszyńska z kl. III

Klaudia Sternalska z kl. III

Oliwia Kurylczyk z kl. V

Daria Cieśla z kl. VI



Konkurs na kartkę świąteczną,
Caritas - Boże Narodzenie 2016r.



Organizator: Caritas

Wyróżnienie - Karol Wykręt, kl.IV


SUPER - WOLONTARIUSZ


Organizator: Burmistrz Sulechowa

SUPER - WOLONTARIUSZ - Wiktoria Szymańczuk (kl. VI)



Gminny konkurs plastyczny - DOM PODPARTY MIŁOŚCIĄ


Organizator: Dom Pomocy Społecznej w Sulechowie

Wyróżnienia: Iga Słomecka (kl. VI), Szymon Ławniczak (kl. VI)




Mistrzostwa Powiatu w unihokeju

I miejsce - SP Cigacice

Drużyna w składzie: Stanisław Marcinkiewicz, Aleksander Siemaszko, Cezary Mickiewicz, Oliwier Chmiel, Szymon Ławniczak, Marek Szumski, Krystian Warszawski, Mateusz Muszyński




Szkolne konkursy przedmiotowe

Zakwalifikowani do konkursu rejonowego:

 Język polski:

1.      Wiktoria Szymańczuk (kl. VI)

2.      Wiktoria Krupko (kl. VI)

3.      Maria Rogala (kl. V)

 Matematyka:

1.      Cezary Mickiewicz (kl. VI)

2.      Maria Rogala (kl. V)

3.      Krystian Warszawski (kl. V)

 Historia:

1.      Wiktoria Szymańczuk (kl. VI)

2.      Filip Wyszyński (kl. VI)

3.      Nikola Chwojnicka (kl. V)

 Język angielski:

1.      Filip Wyszyński (kl. VI)

 Przyroda:

1.      Cezary Mickiewicz (kl. VI)

2.      Wiktoria Krupko (kl. VI)

3.       Filip Wyszyński  (kl. VI)

 

Konkurs na najlepiej wykonany różaniec

Organizator: SP Cigacice, p. E. Łoś

Wyróżnienia:

Jakub Sawicki, Iga Stojek, Nicola Bajor, Ksawery Jaworowski z kl. 0
Wiktor Lądwik, Stanisław Rogala z kl. II
Zuzanna Kwiatkowska, Klaudia Sternalska z kl. III
Karol Wykręt z kl. IV
Oliwia Kurylczyk, Krystian Warszawski z kl. V



Unihokej - zawody ośrodkowe

Organizator
: OSiR w Sulechowie

I miejsce - SP Cigacice

Drużyna w składzie: Stanisław Marcinkiewicz, Aleksander Siemaszko, Cezary Mickiewicz, Oliwier Chmiel, Szymon Ławniczak, Marek Szumski i Krystian Warszawski



X Gminny Konkurs Poetycki


Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów

III miejsce - Krystian Warszawski (kl. V)
Wyróżnienie: Maria Rogala (kl. V)


X Mały konkurs Recytatorski

Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów

 I miejsce, Mistrz Interpretacji klas III - Nikodem Chwojnicki



Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym


Organizator:SP Cigacice,  p. Mariola Barbasiewicz

Kategoria dziewcząt:
I miejsce - Daria Ciesla (kl. VI)
II miejsce - Wiktoria Szymańczuk (kl. VI)
III miejsce - Weronika Bodzioch (kl. VI)

Kategoria Chłopców:
I miejsce - Cezary mickiewicz (kl. VI)
II miejsce - Stanisław Marcinkiewicz (kl. VI)
III miejsce - Aleksander Siemaszko (kl. VI)


Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w indywidualnych biegach przełajowych chłopców w kategorii szkół podstawowych - Lubuska Olimpiada Młodzieży


Organizator: Szkolny Związek Sportowy Ziemia Lubuska

I miejsce - St. Marcinkiewicz (kl. VI)



PIĄTKI PIŁKARSKIE

Organizator: OSiR w Sulechowie

III miejsce - SP Cigacice, drużyna chłopców w składzie: St. Marcinkiewicz, A. Siemaszko, Sz. Ławniczak, O. Chmiel, C. Mickiewicz, M. Szumski, K. Warszawski, M. Muszyński.

II miejsce - SP Cigacice, drużyna dziewcząt w składzie:
W. Szymańczuk, D. Cieśla, W. Grązka, I. Słomecka, O. Kurylczyk, W. Bodzioch


powered by m-Admin pro projekt i wykonanie BerMar multimedia