[ ]  
Osiągnięcia uczniów 01
Rok szkolny 2010/2011 01
Rok szkolny 2011/2012 02
Rok szkolny 2012/2013 03
Rok szkolny 2013/2014 04
Rok szkolny 2014/2015 05
Rok szkolny 2015/2016 06
Rok szkolny 2016/2017 07
Rok szkolny 2017/2018 08
Dane kontaktowe 02
O naszej szkole 03
Grono pedagogiczne 04
Dla ucznia i rodzica 05
Dla nauczyciela 06
Nasza galeria 07
Menu
 
[ Oddział Przedszkolny ]
 
Teatr Wielki w Cigacicach   Stowarzyszenie Regionu Cigacic
 
[ strona BIP ]   [ Sulechów ]
Rok szkolny 2017/2018
Twoja lokalizacja: Start  /  Osiągnięcia uczniów /  Rok szkolny 2017/2018

Szkolny konkurs plastyczny na zakładkę do książki

Organizator: biblioteka - SP Cigacice

Klasa IV

Miejsce I - Gabriela Trzcińska

Miejsce II – Klaudia Sternalska

Miejsce III- Antek Kurkiewicz

 Klasa V 

Miejsce I – Jessica Chmiel

Miejsce II – Nikodem Dubowik

Miejsce III – Hanna Stelmaszuk

Klasa VI

Miejsce I – Maria Rogala

Miejsce II – Nikola Chwojnicka

Miejsce III – Marek Szumski

Wyróżnienie

Anna Śmietańska



"AKADEMIA PRYMUSÓW"

Za wyróżniające się wyniki w nauce w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymali:

1.     Julia Zmudzińska, klasa I

2.      Iga Stojek, klasa I

3.      Jan Olszowy, klasa II

4.      Roksana Wiśniowska, klasa III

5.      Mateusz Okuniewski, klasa III

6.      Stanisław Marczyński, klasa III

Za najwyższe wyniki w nauce w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymali:

1.      Zuzanna Kwiatkowska, klasa IV

2.      Karol Mazurek, klasa IV

3.      Hanna Stelmaszuk, klasa V

4.      Maria Rogala, klasa VI

5.      Wiktoria Krupko, klasa VII

Za najlepszą znajomość języka polskiego w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymała:

1.      Maria Rogala, klasa VI

Za najlepszą znajomość języka angielskiego w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymał:

1.      Filip Wyszyński, klasa VII

Za najlepszą znajomość  matematyki w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymała:

1.      Klaudia Sternalska, klasa IV

Za najlepszą znajomość historii w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymał:

1.      Krystian Warszawski, klasa VI

Za najlepszą znajomość przyrody w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymał:

1.      Maksym Składanowski, klasa VI

Za 100% frekwencji w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymał:

1.      Klaudia Sternalska, klasa IV

2.      Krystian Pilarz, klasa IV

3.      Weronika Bodzioch, klasa VII

4.      Kornelia Muszyńska, klasa V

5.      Mateusz Muszyński, klasa V

6.      Mateusz Okuniewski, klasa III

7.      Michał Sztandera, klasa III

Za uzyskanie najwyższej średniej ocen w szkole w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymali:

1.      Zuzanna Kwiatkowska, klasa IV

2.      Karol Mazurek, klasa IV

Za zdobycie najwyższej ilości punktów dodatnich za zachowanie w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymała:

1.      Wiktoria Szymańczuk, klasa VII


Unihokej chłopców - Mistrzostwa Powiatu

III miejsce - SP Cigacice

Skład drużyny:
Chmiel Oliwier, Szumski Marek, Warszawski Krystian, Muszyński Mateusz, Mickiewicz Wojciech, Grązka Kacper, Kurkiewicz Antoni, Bemben Natan, Gratunik Patryk.


Międzyklasowy konkurs plastyczny na "olbrzymią" kartkę bożonarodzeniową


Organizator: SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Kategoria: klasy 0 - III


I miejsce - klasa III

Kategoria: klasy IV - VI

I miejsce - klasa VI



Konkurs plastyczny na projekt KARTKI ŚWIĄTECZNEJ - BOŻONARODZENIOWEJ


Organizator: Sulechowski Dom Kultury

II miejsce -
Bartosz Sawicki (kl. III)


Konkurs na kartkę świąteczną Caritas – Boże Narodzenie 2017


Organizator: Biuro Caritas Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej

II miejsce – Klaudia Sternalska (kl. IV)


Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

 

Organizator: SP Cigacice

DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Daria Cieśla (kl. VII)

2 miejsce: Wiktoria Szymańczuk (kl. VII)

3 miejsce: Wiktoria Krupko (kl. VII) i Weronika Bodzioch (kl. VII)

CHŁOPCY

1 miejsce: Aleksander Siemaszko (kl. VII)

2 miejsce: Oliwier Chmiel (kl. VII)

3 miejsce: Szymon Ławniczak (kl. VI)


Szkolny konkurs plastyczny – „Odżywiam się zdrowo”

 

Organizator: SAMORZĄD UCZNIOWSKI

I miejsce: Marysia Marczyńska, kl. 0

II miejsce: Iga Stojek, kl. I

III miejsce: Nikola Chwojnicka, kl. VI

Wyróżnienia:

Aniela Trzcińska, kl. I

Klaudia Sternalska, kl. IV

Karol Wykręt, kl. V

Wyróżnienia pozakonkursowe:

Natalia Sarbok, kl. III

Lena Mikołajczak, kl. 0

 

Konkurs o bezpieczeństwie w ruchu drogowym "W EUROPIE JEŹDZIMY BEZPIECZNIE" - eliminacje szkolne

Organizator: SP Cigacice

1. Maria Rogala
2. Zuzanna Kwiatkowska
3. Jessica Chmiel
Uczennice będą reprezentować  szkołę w II etapie konkursu


XI Gminny Konkursu Literacki

Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów

III miejsce - Oliwia Kurylczyk, kl. VI


 
powered by m-Admin pro projekt i wykonanie BerMar multimedia