[ ]  
Osiągnięcia uczniów 01
Rok szkolny 2010/2011 01
Rok szkolny 2011/2012 02
Rok szkolny 2012/2013 03
Rok szkolny 2013/2014 04
Rok szkolny 2014/2015 05
Rok szkolny 2015/2016 06
Rok szkolny 2016/2017 07
Rok szkolny 2017/2018 08
Dane kontaktowe 02
O naszej szkole 03
Grono pedagogiczne 04
Dla ucznia i rodzica 05
Dla nauczyciela 06
Nasza galeria 07
Menu
 
[ Oddział Przedszkolny ]
 
Teatr Wielki w Cigacicach   Stowarzyszenie Regionu Cigacic
 
[ strona BIP ]   [ Sulechów ]
Rok szkolny 2017/2018
Twoja lokalizacja: Start  /  Osiągnięcia uczniów /  Rok szkolny 2017/2018


AKADEMIA PRYMUSÓW

PRYMUS w klasach I - III za wyróżniające się wyniki w nauce w roku szkolnym 2017/2018:

1. Julia Zmudzińska, klasa I

2. Iga Stojek, klasa I

3. Jan Olszowy, klasa II

4. Roksana Wiśniowska, klasa III

5. Mateusz Okuniewski, klasa III

6. Stanisław Marczyński, klasa III

PRYMUS za uzyskanie najwyższej średniej w roku szkolnym 2017/2018

w klasie IV - Klaudia Sternalska

w klasie V- Hanna Stelmaszuk

w klasie VI - Maria Rogala

w klasie VII – Filip Wyszyński

PRYMUS za najlepszą znajomość języka polskiego w roku szkolnym 2017/2018 - Maria Rogala.

PRYMUS za najlepszą znajomość języka angielskiego w roku szkolnym 2017/2018 - Filip Wyszyński.

PRYMUS za najlepszą znajomość matematyki w roku szkolnym 2017/2018 - Klaudia Sternalska

PRYMUS za najlepszą znajomość historii w roku szkolnym 2017/2018 - Maksym Składanowski.

PRYMUS za najlepszą znajomość przyrody w roku szkolnym 2017/2018 - Nikola Chojnicka.

PRYMUS za 100% frekwencji w roku szkolnym 2017/2018 - Klaudia Sternalska oraz Mateusz Okuniewski.

PRYMUS za zdobycie najwyższej ilości punktów dodatnich za zachowanie w roku szkolnym 2017/2018 -Wiktoria Szymańczuk.

PRYMUS SZKOŁY (najwyższa średnia) – KLAUDIA STERNALSKA



Konkurs plastyczny na najciekawsze przedstawienie rodziny

Organizator: Samorząd Uczniowski SP w Cigacicach

wyróżnienia:

Iga Stojek, kl. I
Małgorzata Bartoszek, kl. III
Marlena Koczuro, kl. VI
Maria Rogala, kl. VI


Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych

KLASA 0

1. K. Jaworowski

2. Z. Kozłowicz

3. L. Mikołajczak

KLASA I – III

Dziewczęta

1. Z. Marcinkiewicz

2. J. Spaleniak

3. Z. Sokołowska

Chłopcy

1. I. Świder

2. B. Sawicki

3. M. Okuniewski

KLASA IV – V

Dziewczęta

1. H. Stelmaszuk

2. J. Chmiel

3. K. Sternalska

Chłopcy

1. M. Muszyński

2. K. Grązka

3. K. Pilarz

KLASA VI - VII

Dziewczęta

1. W. Krupko

2. A. Śmietańska

3. W. Bodzioch

Chłopcy

1. A. Siemaszko

2. O. Chmiel

3. Sz. Ławniczak

NAGRODA FAIR PLAY - Jagoda Spaleniak, kl. III



Międzyszkolny Konkurs Literacki
"Znam baśnie H. Ch. Andersena"


Organizator: SP Kalsk

III miejsce - SP Cigacice: Roksana Wiśniowska, Mateusz Okuniewski, Stanisław Marczyński - klasa III




Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Znam baśnie H. Ch. Andersena"


Organizator: SP Kalsk

I miejsce - Maria Rogala, kl. VI
II miejsce - Nikola Chwojnicka, kl. VI
wyróżnienie - Anna Śmietańska, kl. VI, Klaudia Sternalska, kl. IV


VI Gminny Turniej Wiedzy o Unii Europejskiej

Organizator: SP Brody

V miejsce - SP Cigacice:


Gminny Turniej "Znam swój język ojczysty"


Organizator: SP 3 Sulechów

II miejsce - SP Cigacice: Maria Rogala (kl. VI), Nikola Chwojnicka (kl. VI), Wiktoria Krupko (kl. VI)



Gminny Konkurs Ortograficzny


Organizator:SP1 Sulechów

IV miejsce - SP Cigacice; Oliwia Kurylczyk (kl. VI), Paulina Kamys (kl. VI), Aleksander Siemaszko (kl. VII)


Gminny Konkurs Patriotyczny


Organizator: SP Cigacice

II miejsce - SP Cigacice; Nikola Chwojnicka, Krystian Warszawski, Maksym Składanowski


Szkolny konkurs plastyczny na zakładkę do książki

Organizator: biblioteka - SP Cigacice

Klasa IV

Miejsce I - Gabriela Trzcińska

Miejsce II – Klaudia Sternalska

Miejsce III- Antek Kurkiewicz

 Klasa V 

Miejsce I – Jessica Chmiel

Miejsce II – Nikodem Dubowik

Miejsce III – Hanna Stelmaszuk

Klasa VI

Miejsce I – Maria Rogala

Miejsce II – Nikola Chwojnicka

Miejsce III – Marek Szumski

Wyróżnienie

Anna Śmietańska



"AKADEMIA PRYMUSÓW"

Za wyróżniające się wyniki w nauce w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymali:

1.     Julia Zmudzińska, klasa I

2.      Iga Stojek, klasa I

3.      Jan Olszowy, klasa II

4.      Roksana Wiśniowska, klasa III

5.      Mateusz Okuniewski, klasa III

6.      Stanisław Marczyński, klasa III

Za najwyższe wyniki w nauce w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymali:

1.      Zuzanna Kwiatkowska, klasa IV

2.      Karol Mazurek, klasa IV

3.      Hanna Stelmaszuk, klasa V

4.      Maria Rogala, klasa VI

5.      Wiktoria Krupko, klasa VII

Za najlepszą znajomość języka polskiego w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymała:

1.      Maria Rogala, klasa VI

Za najlepszą znajomość języka angielskiego w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymał:

1.      Filip Wyszyński, klasa VII

Za najlepszą znajomość  matematyki w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymała:

1.      Klaudia Sternalska, klasa IV

Za najlepszą znajomość historii w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymał:

1.      Krystian Warszawski, klasa VI

Za najlepszą znajomość przyrody w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymał:

1.      Maksym Składanowski, klasa VI

Za 100% frekwencji w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymał:

1.      Klaudia Sternalska, klasa IV

2.      Krystian Pilarz, klasa IV

3.      Weronika Bodzioch, klasa VII

4.      Kornelia Muszyńska, klasa V

5.      Mateusz Muszyński, klasa V

6.      Mateusz Okuniewski, klasa III

7.      Michał Sztandera, klasa III

Za uzyskanie najwyższej średniej ocen w szkole w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymali:

1.      Zuzanna Kwiatkowska, klasa IV

2.      Karol Mazurek, klasa IV

Za zdobycie najwyższej ilości punktów dodatnich za zachowanie w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 tytuł PRYMUSA SZKOŁY otrzymała:

1.      Wiktoria Szymańczuk, klasa VII


Unihokej chłopców - Mistrzostwa Powiatu

III miejsce - SP Cigacice

Skład drużyny:
Chmiel Oliwier, Szumski Marek, Warszawski Krystian, Muszyński Mateusz, Mickiewicz Wojciech, Grązka Kacper, Kurkiewicz Antoni, Bemben Natan, Gratunik Patryk.


Międzyklasowy konkurs plastyczny na "olbrzymią" kartkę bożonarodzeniową


Organizator: SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Kategoria: klasy 0 - III


I miejsce - klasa III

Kategoria: klasy IV - VI

I miejsce - klasa VI



Konkurs plastyczny na projekt KARTKI ŚWIĄTECZNEJ - BOŻONARODZENIOWEJ


Organizator: Sulechowski Dom Kultury

II miejsce -
Bartosz Sawicki (kl. III)


Konkurs na kartkę świąteczną Caritas – Boże Narodzenie 2017


Organizator: Biuro Caritas Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej

II miejsce – Klaudia Sternalska (kl. IV)


Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

 

Organizator: SP Cigacice

DZIEWCZĘTA

1 miejsce: Daria Cieśla (kl. VII)

2 miejsce: Wiktoria Szymańczuk (kl. VII)

3 miejsce: Wiktoria Krupko (kl. VII) i Weronika Bodzioch (kl. VII)

CHŁOPCY

1 miejsce: Aleksander Siemaszko (kl. VII)

2 miejsce: Oliwier Chmiel (kl. VII)

3 miejsce: Szymon Ławniczak (kl. VI)


Szkolny konkurs plastyczny – „Odżywiam się zdrowo”

 

Organizator: SAMORZĄD UCZNIOWSKI

I miejsce: Marysia Marczyńska, kl. 0

II miejsce: Iga Stojek, kl. I

III miejsce: Nikola Chwojnicka, kl. VI

Wyróżnienia:

Aniela Trzcińska, kl. I

Klaudia Sternalska, kl. IV

Karol Wykręt, kl. V

Wyróżnienia pozakonkursowe:

Natalia Sarbok, kl. III

Lena Mikołajczak, kl. 0

 

Konkurs o bezpieczeństwie w ruchu drogowym "W EUROPIE JEŹDZIMY BEZPIECZNIE" - eliminacje szkolne

Organizator: SP Cigacice

1. Maria Rogala
2. Zuzanna Kwiatkowska
3. Jessica Chmiel
Uczennice będą reprezentować  szkołę w II etapie konkursu


XI Gminny Konkursu Literacki

Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów

III miejsce - Oliwia Kurylczyk, kl. VI


 
powered by m-Admin pro projekt i wykonanie BerMar multimedia