[ ]  
Osiągnięcia uczniów 01
Rok szkolny 2018/2019 01
Rok szkolny 2017/2018 02
Rok szkolny 2016/2017 03
Rok szkolny 2015/2016 04
Rok szkolny 2014/2015 05
Rok szkolny 2013/2014 06
Rok szkolny 2012/2013 07
Rok szkolny 2011/2012 08
Rok szkolny 2010/2011 09
Dane kontaktowe 02
O naszej szkole 03
Grono pedagogiczne 04
Dla ucznia i rodzica 05
Nasza galeria 06
Menu
 
[ Oddział Przedszkolny ]
 
Teatr Wielki w Cigacicach   Stowarzyszenie Regionu Cigacic
 
[ strona BIP ]   [ Sulechów ]
Rok szkolny 2010/2011
Twoja lokalizacja: Start  /  Osiągnięcia uczniów /  Rok szkolny 2010/2011
Konkurs patriotyczny
 
 

29 kwietnia br, już po raz czwarty nasza szkoła była organizatorem gminnego konkursu ph. „Kto Polskę miłuje gorąco i szczerze, ten czasu nie traci, do pracy się bierze”. Wszyscy uczestnicy turnieju wykazali się ogromną wiedzą patriotyczną. Po podsumowaniu zdobytych punktów zwycięzcami okazali się uczniowie SP nr 3 w Sulechowie, drugie miejsce przypadło reprezentantom naszej szkoły tj. M. Ratajczak, A. Rudnickiej i A. Szadorskiej (wszystkie z kl. VI), a 3 miejsce zajęli uczniowie ze SP nr 1 w Sulechowie.

 

 
 
 
"W świecie mitów"
 

 

28 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie ph. „W świecie mitów” organizowanym przez SP nr 1 w Sulechowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V – Weronika Twarowska, Karol Mokrzan i Mikołaj Mokrzan. Z zadaniami z zakresu mitologii zmagali się przedstawiciele sześciu szkół z gminy Sulechów. Nasi uczniowie wywalczyli III miejsce.
 
 
 
 
"Znam swój język ojczysty" 
 
 

15 marca br. w Zespole Szkół w Sulechowie odbył się IX Gminny Turniej pod hasłem „Znam swój język ojczysty”. Pierwsze miejsce wywalczyli gospodarze. Drużyna z naszej szkoły reprezentowana przez uczennice klasy szóstej: A. Kwiatkowską, M. Ratajczak i A. Rudnicką zajęła II miejsce, na trzecim uplasowali się uczniowie ze SP nr 1 W Sulechowie.

 

  

 

 Konkurs humanistyczny

 

 

Dnia 15 stycznia 2011 roku w Zielonej Górze odbył się etap rejonowy konkursu humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy szóstej: Agata Rudnicka, Marta Ratajczak i Daria Paziewicz. Do etapu wojewódzkiego została zakwalifikowana Agata Rudnicka, która uzyskała tytuł finalisty. 

 
 
 
 
Konkurs matematyczno - przyrodniczy
 
 
 
Uczennice klasy szóstej Marta Ratajczak i Agata Rudnicka w szkolnych eliminacjach zakwalifikowały się do rejonowego konkursu matematyczno - przyrodniczego, który odył się 22 stycznia 2011 roku w Zielonej Górze. Przystąpiło do niego ponad dwustu uczniów. Marta Ratajczak zajęła dziewiąte miejsce (74,4%) a Agata Rudnicka miejsce dwunaste (66,7%). Prawo do startu w konkursie wojewódzkim otrzymali uczniowie, którzy uzyskali 79,5%.
 
 
 
"Noworoczny Zawrót Głowy" - turniej sportowy
 
 
27 stycznia 2011r. odbył się w naszej szkole coroczny turniej sportowy - "Noworoczny Zawrót Głowy". Wzięły w nim udzał reprezentacje wiejskich szkół podstawowych.
 
Wyniki turnieju:
1. miejsce - SP Cigacice
2. miejsce - SP Kalsk
3. miejsce - SP Buków
4. miejsce - SP Kije
 
 
"Bezpieczni na drodze" - konkurs plastyczny
 
 
16 listopada 2010r. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny
ph. "Bezpieczni na drodze".
 
I miejsce zajęła Patrycja Kasprzak z kl. III
II miejsce- Wiktoria Szymańczuk z kl. 0
III miesce- Oskar Piekarski z kl. I i Zuzanna Majewska z  kl. II
 
"Spróbujmy inaczej"
 
24 października 2010 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w turnieju „Spróbujmy inaczej” zorganizowanym przez Hufiec Babimojsko – Sulechowski ZHP.

Turniej odbył się w sali Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie. W zawodach rywalizowało 11 drużyn. Uczniowie rozwiązywali krzyżówki, puzzle dotyczące zdrowego trybu życia, brali także udział w konkurencjach sportowych.

Nasza drużyna w składzie: A. Kwiatkowska (kl. VI), Szadorska (kl. VI), M. Łuczka (kl. V), W. Twarowska (kl. V), M. Mokrzan (kl. V) zajęła drugie miejsce. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!!!
 
 
 

Mistrzostwa Powiatu

 w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

 

 

13 października 2010 roku uczniowie szkół podstawowych brali udział  w Indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych w Trzebiechowie.

 

Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Kurkiewicz (kl. V), Mikołaj Mokrzan (kl. V), Karol Mokrzan (kl. V), Natalia Chmiel (kl. V) oraz Maciej Marcinkiewicz (kl. IV).
 
Spośród naszych reprezentantów najlepiej pobiegła Natalia Chmiel. Bieg zakończyła na siódmym miejscu. Dało jej to prawo startu w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Strzelcach Krajeńskich.
 
 
„ O mały wachlarz Wilhelminy"  

 

 
Jak co roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do Gminnego Konkursu Poetyckiego „O mały wachlarz Wilhelminy”. Dzieci z klas IV – VI pisały wiersze, których tematem przewodnim były „Kolory jesieni”.
 
6 października 2010r. w Sulechowskim Domu Kultury wręczono nagrody laureatom konkursu. Uczennica klasy IV - Sylwia Korol zajęła II miejsce. Agata Rudnicka z klasy VI i Patryk Szymańczuk z klasy IV otrzymali wyróżnienie. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
 
 
Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
 
 
We wrześniu w naszej szkole odbywały się rozgrywki w tenisie stołowym. Przez cały miesiąc uczniowie walczyli o Mistrzostwo Szkoły.

 

W kategorii chłopców zwyciężył Grzegorz Mielec (kl. VI), II miejsce zajął Maciej Marcinkiewicz  (kl. IV), a na III miejscu uplasował się Hubert Jarząbek (kl. V).

 

W kategorii dziewcząt najlepszą tenisistką okazała się Aleksandra Kwiatkowska (kl. VI). Na drugim miejscu rywalizację zakończyła Natalia Chmiel (kl. V). III miejsce zajęła Agata Rudnicka (kl. VI).

 
 
 

 

 
 
 

 

 
powered by m-Admin pro projekt i wykonanie BerMar multimedia