[ ]  
Osiągnięcia uczniów 01
Rok szkolny 2010/2011 01
Rok szkolny 2011/2012 02
Rok szkolny 2012/2013 03
Rok szkolny 2013/2014 04
Rok szkolny 2014/2015 05
Rok szkolny 2015/2016 06
Rok szkolny 2016/2017 07
Rok szkolny 2017/2018 08
Dane kontaktowe 02
O naszej szkole 03
Grono pedagogiczne 04
Dla ucznia i rodzica 05
Dla nauczyciela 06
Nasza galeria 07
Menu
 
[ Oddział Przedszkolny ]
 
Teatr Wielki w Cigacicach   Stowarzyszenie Regionu Cigacic
 
[ strona BIP ]   [ Sulechów ]
Rok szkolny 2011/2012
Twoja lokalizacja: Start  /  Osiągnięcia uczniów /  Rok szkolny 2011/2012
 

 

Konkurs recyklingowy

 (grudzień 2012r. – czerwiec 2012r.)

 

Organizator: Stowarzyszenie Regionu Cigacic we współpracy ze SP w Cigacicach

 

Laureaci konkursu:
-  W kategorii "puszki":
I miejsce - Weronika Biegasiewicz z kl. VI
II miejsce - Daria Cieśla z kl. I
III miejsce - Karol Wykręt z kl. 0

- W kategorii "zakrętki”:
I miejsce - Karol Wykręt z kl. 0
II miejsce - Daria Cieśla z kl. I
III miejsce- Julia Stengert z kl. V

 
 
 Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora
Szkoły Podstawowej w Cigacicach (04.06.2012r.)
 
Organizator: SP Cigacice
 
Kategoria dziewcząt - I miejsce: Julia Trzcińska, uczennica klasy VI
Kategoria chłopców: I miejsce: Mikołaj Mokrzan, uczeń klasy VI 
 
 
 
Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych (03.06.2012)
 
Organizator: SP Cigacice
 
Klasyfikacja końcowa:

 

Dziewczęta, kl. 0 – III 

  1. miejsce: Nikola Grązka – kl. III
  2. miejsce: Kaja Cynk – kl. III
  3. miejsce: Iga Stankiewicz – kl. I

Chłopcy, kl. 0 – III

  1. miejsce: Mateusz Rauba – kl. III
  2. miejsce: Staś Marcinkiewicz – kl. I
  3. miejsce: Staś Wojciechowski – kl. I

Dziewczęta, kl. IV – VI

  1. miejsce: Alicja Kurkiewicz – kl. VI
  2. miejsce: Weronika Owczarczak – kl. VI
  3. miejsce: Julia Stengert - kl. V

Chłopcy, kl. IV – VI

  1. miejsce: Maciej Marcinkiewicz – kl. V
  2. miejsce: Mikołaj Mokrzan – kl. VI
  3. miejsce: Karol Mokrzan – kl. VI
 
BIATLON KROS STRZELECKI (28.06.2012r.)
 
 
Organizator: LOK
 
Alicja Kurkiewicz (klasa VI) - III miejsce wśród uczennic szkół podstawowych: SP-Kalsk, SP-1 w Sulechowie, SP-3 w Sulechowie i SP-Cigacice
 
 
Konkurs na grę planszową "Przegoń nudę"
(maj/czerwiec 2012r.)
 
 
Organizator: portal internetowy przedszkolowo.pl
 
III miejsce - grupa 0 - SP Cigacice
 
 
 
Konkurs "Gazikowe opowieści" (maj/czerwiec 2012r.)
 
 
Organizator: EWE
 
II miejsce - klasa III - SP Cigacice
 
 
 
Gminny Konkurs Ortograficzny - (18.05.2012r.)
 
 
Organizator: Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulechowie
 
Klasyfikacja indywidualna: III miejsce Weronika Twarowska (kl. VI)
Klasyfikacja drużynowa: III miejsce SP Cigacice - W. Twarowska, M. Mokrzan (kl. VI), V. Gajlewicz (kl. IV)
 
 
 

„Mój wybór – Książka”

konkurs plastyczny (16.05.2012r.)

 

 

Organizator: Pełnomocnik do spraw uzależnień koordynujący pracę świetlic socjoterapeutycznych w gminie Sulechów

Wyróżnienia: Marlena Kaczuro (grupa „0”), Natasza Tomońska Malinowska (klasa III)

 
 
"Kto Polskę miłuje gorąco i szczerze, ten czasu nie traci, do pracy się bierze" - gminny konkurs patriotyczny (11.05.2012r.)
 
 
Organizator: Szkoła Podstawowa w Cigacicach
 
Wyniki konkursu:
1. miejsce -  SP Cigacice (W. Twarowska, K. Mokrzan,
M. Mokrzan - klasa VI)
2. miejsce - SP nr 3 w Sulechowie
3. miejsce - SP nr 1 w Sulechowie
 
 
"Portret króla Maciusia Pierwszego"
- konkurs plastyczny (maj 2012r.)
 
 
Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów
 
Wyróżnienie: Wiktoria Szymańczuk (kl. I), Karolina Góralska (kl. III)
 
 
 
Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego
- piłka nożna dziewcząt (25.04.2012r.)
 
 
Babimost - Mistrzostwach Powiatu Zielonogórskiego w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2011/2012 w piłce nożnej dziewcząt w kategorii szkół podstawowych.
 
II miejsce - SP Cigacice
 
Skład drużyny:
W. Twarowska,
A. Kurkiewicz,
C. Bazewicz,
I. Stanoch,
W. Owczarczak,
J. Trzcińska 
W. Warszawska  
V. Gajlewicz
 
 
Konkurs plastyczny na projekt
Wielkanocnej Kartki Świątecznej
 
Organizator: Sulechowski Dom Kultury
 
Wyróżnienie - Maja Ciszewska (grupa "0")
 
 
Nasi uczniowie w konkursach przedmiotowych
 
 
Rejonowy Konkurs Przyrodniczy
 
7. miejsce - Mikołaj Mokrzan
8. miejsce - Michał Łuczka
 
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
 
Weronika Twarowska - finalistka
 
Wojewódzki Konkurs Historii i Społeczeństwa
 
Mikołaj Mokrzan - finalista
 
 
Piątki piłkarskie dziewcząt (20.03.2012r.)
 
 
Organizator: OSiR w Sulechowie
 
I miejsce w zawodach ośrodkowych i kwalifikacja do rozgrywek powiatowych
 
Skład drużyny:
  1. W. Twarowska
  2. J. Trzcińska
  3. C. Bacewicz
  4. I. Stanoch
  5. W. Owczarczak
  6. A. Kurkiewicz
  7. W. Warszawska
  8. V. Gajlewicz
 
"Znam bajki Charlesa Perraulta" - konkurs plastyczny (22.03.2012r.)
 
 
Organizator: Szkoła Podstawowa w Kalsku
 
II miejsce - Milena Pietkiewicz (kl. II)
Wyróżnienie - Kinga Talaga (kl. II)
 
 
X Polonistyczny Gminny Turniej "Znam swój język ojczysty" (29.02.2012r.)
 
Organizator: Zespoł Szkół w Sulechowie
 
I miejsce -SP Cigacice 
 
Drużyna w składzie: W. Twarowska (kl. VI), J. Stengert (kl. V), M. Marcinkiewicz (kl. V)
 
 
Zimowy Turniej Szachowy (25.02.2012r.
 
 
Organizator: Sulechowski Dom Kultury, Klub Szachowy "Polzax" Sulechów
 
W klasyfikacji do lat 13 czołowe miejsca zajęli:
  • I miejsce - Maciej Marcinkiewicz 4 pkt. (SP Cigacice)
  • II miejsce - Mikołaj  Mokrzan 4 pkt.(SP Cigacice)
  • III miejsce - Karol  Mokrzan 4 pkt.(SP Cigacice)
  • IV miejsce - Weronika Twarowska 4 pkt.(SP Cigacice)

W klasyfikacji kobieta najlepsze miejsca zajęli:

  • I miejsce - Weronika  Twarowska 4 pkt. (SP Cigacice)
  • II miejsce - Wiktoria  Żarowska 3,5 pkt.
  • III miejsce - Julia  Trzcińska3 pkt.(SP Cigacice)
  • IV miejsce - Oliwia  Sobczak 3 pkt.(absolwentka SP Cigacice)
 
 
Turniej sportowy -"Noworoczny Zawrót Głowy" - Dwa ognie (03.02.2012r.)
 
 
Organizator: Szkoła Podstawowa im. L. Kruczkowskiego w Cigacicach, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sulechowie
 
Klasyfikacja końcowa:
 
1. miejsce -SP Cigacice
2. miejsce - SP Buków
3 miejsce - SP Kije
4 miejsce - SP Kalsk
 
Reprezentacja naszej szkoły: W. Warszawska, V. Gajlewicz,
W. Owczarczak, M. Marcinkiewicz, P. Szymańczuk, K. Muszyński,
M. Dziumaga, H. Jarząbek, M. Mokrzan
 
 
 
Unihokej dziewcząt - rozgrywki powiatowe (01.02.1012r.)
 
 
W rywalizacji uczestniczyły reprezentacje szkoł z Babimostu, Nowego Kramska i Cigacic. Nasza drużyna wywalczyła 3 miejsce.
 
Skład drużyny:  A. Kurkiewicz, W. Twarowska, J. Trzcińska,
I. Stanoch, C. Bazewicz, W. Warszawska, V. Gajlewicz
 
 

„Jedz owoce i warzywa, trzymaj formę i wygrywaj”

(21.12.2011r.)

 

 
Alicja Kurkiewicz (klasa VI) – II miejsce w konkursie " Jedz owoce i warzywa, trzymaj formę i wygrywaj" w ramach programów „Owoce w szkole” i „Trzymaj formę”.
Oranizator- Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim oraz Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Zielonej Górze 
 
 
Konkurs plastyczny na projekt kartki bożonarodzeniowej
(grudzień 2011r.)
 
 
III miejsce - Marcel Bemben (klasa II)
Organizator - Sulechowski Dom Kultury
Kategoria I - uczniowie szkół podstawowych, kl. I-III;
 
 
 
"Życie na Ziemi. Woda" - konkurs krajoznawczo - przyrodniczy (15.12.2011r.)
 
 
Organizator - Klub PTTK Edukacji Krajoznawczej i Regionalnej przy PWSZ w Sulechowie
Współorganizator - Szkoła Podstawowa im. L. Kruczkowskiego w Cigacicach
 
Klasyfikacja końcowa
KLASA III 
  1. miejsce – SP nr 3 w Sulechowie
  2. miejsce – SP w Cigacicach (Iga Biegańska, Zuzanna Małas, Natasza Tomońska - Malinowska)
  3. miejsce – SP nr 14 w Zielonej Górze
  4. miejsce – SP nr 1 w Sulechowie

KLASA IV

  1. miejsce – SP nr 1 w Sulechowie
  2. miejsce – SP w Cigacicach (Vanessa Gajlewicz, Piotr Mazurek, Wojciech Pawłowski)
  3. miejsce – SP nr 14 w Zielonej Górze
  4. miejsce – SP nr 3 w Sulechowie
 
 
Turniej szachowy (21.11.2011r.)
 
Turniej szachowy o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły Podstawowej w Cigacicach -I ETAP.
 
W klasyfikacji generalnej czołowe miejsca zajęli:
 
I miejsce - Maciej Marcinkiewicz (klasa V)
II miejsce - Mikołaj Mokrzan (klasa VI)
III miejsce - Karol Mokrzan (klasa VI)
 
 
 
Ośrodkowe zawody szkół podstawowych - unihokej dziewcząt (17.11.2011r), unihokej chłopców (25.11.2011r.)
 
Reprezentacja szkoły: Julia Trzcińska, Weronika Twarowska, Izabela Stanoch, Celina Bazewicz, Alicja Kurkiewicz, Wiktoria Warszawska, Vanessa Gajlewicz.
 
Klasyfikacja końcowa:
 
1. miejsce - SP Nowe Kramsko
2. miejsce - SP Cigacice
3. miejsce - SP Babimost
4. miejsce - SP nr3 Sulechów
5. miejsce - SP nr1 Sulechów
 
Reprezentacja szkoły: Łuczka Michał, Jarząbek Hubert, Mokrzan Mikołaj, Szymańczuk Patryk, Witkowski Nikodem, Czapla Damian, Dziumaga Marcel, Król Kamil.
 
Klasyfikacja końcowa:
 
1. miejsce - SP Babimost
2. miejsce - SP Nowe Kramsko
3. miejsce - SP nr 3 Sulechów
4. miejsce - SP Cigacice
5. miejsce - SP nr 1 Sulechów
6. miejsce - SP Kalsk
 
 
"Spróbujmy inaczej" (05.11.2011r.)
 
 
Międzyszkolny Turniej "Spróbujmy inaczej" zorganizowany przez Gminę Sulechów i Hufiec Babimojsko - Sulechowski ZHP w ramach Gminnego Programu Profilaktyki Alkoholowej "Ja sam buduję swój wizerunek cz. II". Uczestniczyło w nim 10 zespołów.
 
Nasza drużyna "Muminki" reprezentowana przez uczniów klasy VI w składzie: Weronika Twarowska, Alicja Kurkiewicz, Julia Trzcińska, Mikołaj Mokrzan i Michał Łuczka (kapitan zespołu) zajęła I miejsce. 
 
 
Tenis stołowy - Mistrzostwo Szkoly (wrzesień 2011r.)
 
 
Wyniki rywalizacji o Mistrzostwo Szkoły w tenisie stołowym w roku szkolnym 2011/2012
 
Kategoria dziewczat:
1. miejsce - Julia Trzcińska (kl. VI)
2. miejsce - Alicja Kurkiewicz (kl. VI)
3. miejsce - Izabela Stanoch (kl. VI)
 
Kategoria chłopców:
1. miejsce - Maciej Marcinkiewicz (kl. V)
2. miejsce - Mikołaj Mokrzan (kl. VI)
3. miejsce - Hubert Jarząbek (kl. VI)
powered by m-Admin pro projekt i wykonanie BerMar multimedia