[ ]  
Osiągnięcia uczniów 01
Rok szkolny 2010/2011 01
Rok szkolny 2011/2012 02
Rok szkolny 2012/2013 03
Rok szkolny 2013/2014 04
Rok szkolny 2014/2015 05
Rok szkolny 2015/2016 06
Rok szkolny 2016/2017 07
Rok szkolny 2017/2018 08
Dane kontaktowe 02
O naszej szkole 03
Grono pedagogiczne 04
Dla ucznia i rodzica 05
Dla nauczyciela 06
Nasza galeria 07
Menu
 
[ Oddział Przedszkolny ]
 
Teatr Wielki w Cigacicach   Stowarzyszenie Regionu Cigacic
 
[ strona BIP ]   [ Sulechów ]
Rok szkolny 2012/2013
Twoja lokalizacja: Start  /  Osiągnięcia uczniów /  Rok szkolny 2012/2013
Konkurs recyklingowy
 
 
Organizator: Stowarzyszenie Regionu Cigacic, SP Cigacice
 
Kategoria "Puszki"
I miejsce - Karol Wykręt (grpa 0)
II miejsce - Natan Bemben (grupa 0)
III miejsce - Patryk Gratunik (grupa 0)
 
Kategoria "Zakrętki"
I miejsce - Karol Wykręt (grupa 0)
II miejsce - Daria Cieśla (klasa II)
III miejsce - Julia Stengert (klasa VI)
 
 
Ligowe rozgrywki hokejowe (luty - czerwiec 2013r.)
 
 
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy "Chynów" przy Zespole Edukacyjnym nr 1 w Zielonej Górze, OSiR w Zielonej Górze
 
SP w Cigacicach V miejsce
 
Reprezentacja chłopców:
  1. Marcinkiewicz Maciej
  2. Szymańczuk Patryk
  3. Król Kamil
  4. Czapla Damian
  5. Witkowski Nikodem
  6. Muszyński Kacper
  7. Rauba Mateusz
  8. Pawłowski Wojciech
 
 
Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych (29.05.2013r.)
 
 
Organizator: SP w Cigacicach
 
Kategoria dziewcząt:

Kl. 0

1 miejsce – Sobczak Kornelia

Kl. I – III

1 miejsce – Bodzioch Weronika (klasa III)

2 miejsce – Korol Ewa (klasa III)

3 miejsce – Iga Słomecka (klasa II)

Kl. IV – VI

1 miejsce – Stengert Julia (klasa VI)

2 miejsce – Korol Sylwia (klasa V)

3 miejsce – Grązka Nikola (klasa IV)
 
Kategoria chłopców

Kl. 0

1 miejsce – Grązka Kacper

Kl. I – III

1 miejsce – Wojciechowski Stanisław (klasa III)

2 miejsce – Marcinkiewicz Stanisław (klasa II)

3 miejsce – Bemben Marcel (klasa III)

Kl. IV – VI

1 miejsce – Marcinkiewicz Maciej (klasa VI)

2 miejsce – Dziewanowski Alan (klasa V)

3 miejsce – Król Kamil (klasa III)

 
 
VI Gminny Konkurs Patriotyczny (15.05.2013r)
 
 
Organizator: SP w Cigacicach
 
I miejsce: Julia Stengert, Damian Czapla, Patryk Szymańczuk - klasa VI
 
 
"Pitagoriada" (10.05.2013r.)
 
Organizator: SP nr 3 w Sulechowie
 
III miejsce: Vanessa Gajlewicz (kl. V), Julia Stengert (kl. VI), Damian Czapla (kl. VI)
 
 
 
"Cudowna kraina wierszy Juliana Tuwima" - konkurs plastyczny (13.05.2013r.)
 
Organizator: Biblioteka Publiczna w Sulechowie
 
III miejsce - Jessica Chmiel (grupa 0)
Wyróżnienie - Karol Wykręt (grupa 0)
 
 
"W świecie mitów"
(26.04.2013r)


Organizator: SP nr 1 w Sulechowie
I miejsce: Vanessa Gajlewicz, Wiktoria Słomecka, Piotr Mazurek (klasa V)


"Znam utwory Jana Brzechwy i Juliana Tuwima"
 konkurs literacko - plastyczny (16.04.2013r.)

Organizator - SP Kalsk

Konkurs literacki - I miejsce - Milena Pietkiewicz, Oskar Piekarski, Adrian Rudnicki - klasa III

Konkurs plastyczny - III miejsce - Milena Pietkiewicz (klasa III),
III miejsce - Sylwia Korol (klasa V)
wyróżnienie - Karolina Góralska (klasa IV)



Zebra 2013r. - konkurs plastyczny
"Bezpieczna droga do szkoły"(23.03.2013r.)


Organizator - ZHP Komenda Hufca Babimojsko - Sulechowskiego, Komenda Policji w sulechowie

I miejsce - "Dzielne orły" klasa III (Milena Pietkiewicz, Weronika Bodzioch, Ewa Korol,
Marcel Bemben, Oskar Piekarski, Stanisław Wojciechowski)



Kartka wielkanocna - konkurs plastyczny
 
 
Organizator - Sulechowski Dom Kultury
Kategoria - "Przedszkola i Oddziały Przedszkolne"
 
 
I miejsce - Mateusz Muszyński (kl. 0)
II miejsce - Jessica Chmiel (kl. 0)
III miejsce - Kornelia Muszyńska (0)
 
 
 
Wojewódzkie konkursy przedmiotowe
w roku szkolnym 2012/2013
 

Patryk Szymańczuk (klasa VI) – Laureat konkursu przedmiotowego z historii i społeczeństwa dla szkół podstawowych

 

Projekt   Bożonarodzeniowej Kartki Świątecznej
- konkurs plastyczny (05.12.2012r.)


Organizator: Sulechowski Dom Kultury

Wyniki konkursu:

Kategoria I - klasy I - III szkoły podstawowej

Wyróżnienie: Oliwia Kurylczyk (kl. I)

Kategoria II - klasy IV - VI szkoły podstawowej

Wyróżnienie: Karolina Góralska (kl. IV)

Kategoria V - przedszkola i oddziały przedszkolne

I miejsce - Karol Wykręt (kl.0)
Wyróżnienie - Maja Ciszewska (kl. I)



Ośrodkowe zawody w tenisie stołowym
- 04.12.2012r.
 
Organizator: OSiR w Sulechowie

SP Cigacice - III miejsce
 
Reprezentanci szkoły:
Kamil Król (kl. VI)
Maciej Marcinkiewicz (kl. VI)
 
 
 
"Mój własny anioł" - konkurs plastyczny
(listopad/grudzień 2012r.)
 
 
Organizator: SP Cigacice, p. M. Wozińska
 
I miejsce - Oliwia Kurylczyk (kl. I)
II miejsce - Patryk Gratunik (kl. 0)
III miejsce - Kornelia Sobczak (kl.0), Łukasz Gręda (kl. III) 
 
 
 
 Unihokej dziewcząt i chłopców
- zawody ośrodkowe
 (15 i 22 listopada 2012r.)
 
 
Organizator: SP Cigacice, p. Mariola Barbasiewicz
 
Wyniki klasyfikacji:
 
Dziewczęta:
 
I miejsce SP Nowe Kramsko
II miejsce SP Babimost
III miejsce SP Cigacice
IV miejsce SP nr 1 Sulechów
 
Reprezentacja dziewcząt:
 
Wiktoria Warszawska
Julia Stengert
Kornelia Talaga
Dagmara Kuleczka
Klaudia Bodzioch
Nikola Grązka
Karolina Walosik
 
Chłopcy:
 
I miejsce SP Nowe Kramsko
II miejsce SP Babimost
III miejsce SP Cigacice
IV miejsce SP nr 3 Sulechów
V miejsce SP nr 1 Sulechów
 
Reprezentacja chłopców;
 
Maciej Marcinkiewicz
Damian Czapla
Kamil Król
Patryk Szymańczuk
Marcel Dziumaga
Kacper Muszyński
Wojciech Pawłowski
Mateusz Rauba
 
 
 
Międzyszkolny turniej "Spróbujmy inaczej"
w ramach programu profilaktycznego
"Ja sam buduję swój wizerunek"
- 27.10.2012r.
 
 
Organizator: ZHP Komenda Hufca w Sulechowie
 
Klasa VI: I miejsce
 
II miejsce - plakat o tematyce prozdrowotnej: Sylwia Korol, Vanessa Gajlewicz, Wiktoria Słomecka (klasa V)
 
 
Tenis stołowy - Mistrzostwa Szkoły
- (wrzesień, październik 2012r.)
 
 
 
Organizator: Szkoła Podstawowa w Cigacicach
 
I miejsce: Maciej Marcinkiewicz (kl. VI)
II miejsce: Patryk Szymańczuk (kl. VI)
III miejsce: Kamil Król (kl. VI)
 
 
 
Ośrodkowe zawody w piłce nożnej chłopców
 - 25. 10.2012r.
 
 
SP Cigacice - III miejsce
 
Skład drużyny:
 
M. Marcinkiewicz, (kl. VI)
P. Szymańczuk, (kl. VI)
D. Czapla, (kl. VI)
K. Król, (kl. VI)
N. Witkowski, (kl. VI)
M. Dziumaga, (kl. V)
W. Pawłowski, (kl. V)
M. Rauba, (kl. V)
 
 
Gminny Konkurs Poetycki
"O mały wachlarz Wilhelminy"
- 18.10.2012r.
 
 
Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów, Stowarzyszenie Kultury, Sztuki i Edukacji "Stella Polaris"
 
I miejsce - Vanessa Gajlewicz, klasa V
III miejsce - Zuzanna Małas, klasa III
 
 
 
"Mały konkurs recytatorski o tytuł Mistrza Interpretacji"
- 16.10.2012r.
 
 
Organizator: Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów, Stowarzyszenie Kultury, Sztuki i Edukacji "Stella Polaris"
 
Wyróżnienie - Maria Rogala, klasa I
 
powered by m-Admin pro projekt i wykonanie BerMar multimedia